Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Domy na sprzedaż Kostrzyn - Oferty sprzedaży domów

23 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 ogłoszenia

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Żeromskiego

Grunwaldzkie,Kostrzyn

670 000 zł83 m² 8 054 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:425 m²

Polecamy na sprzedaż jednorodzinny dom w zabudowie bliźniaczej w Kostrzynie pod Poznaniem. Przedmiotem sprzedaży jest lewy lub prawy segment oddawany w stanie deweloperskim. Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kostrzyn

Centrum,Kostrzyn

625 000 zł136 m² 4 595,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:304 m²

Rynek pierwotny. Kupujący nie płaci podatku pcc! Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu zlokalizowanego w Kostrzynie, w spokojnej okolicy, na obrzeżach miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żeromskiego

Grunwaldzkie,Kostrzyn

649 000 zł115 m² 5 663,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:404 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żeromskiego

Kostrzyn,wielkopolskie

649 000 zł115 m² 5 663,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:404 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kostrzyn

Kostrzyn,wielkopolskie

449 000 zł74 m² 6 026,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:135 m²

Promocja Z ostatniej chwili! Zakup od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc duży szeregowiec Z ogrodem bez prowizji I pcc Obsługa: w sprzedaży cała inwestycja (mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kostrzyn

Kostrzyn,wielkopolskie

499 000 zł83 m² 6 000,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:135 m²

Zakup od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc duży szeregowiec Z ogrodem bez prowizji I pcc Obsługa: w sprzedaży cała inwestycja (mieszkania 2 i 3 pokoje, szeregowce) Skrajny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kostrzyn

Kostrzyn,wielkopolskie

595 000 zł136 m² 4 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:304 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Polna

Kostrzyn,wielkopolskie

499 000 zł83 m² 6 035,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:135 m²

Super szeregowiec W wysokim standardzie! osttania sztuka! cena promocyjna - zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji - 0% podatku pcc Nieruchomość zlokalizowana jest pomiędzy Poznaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Żeromskiego

Grunwaldzkie,Kostrzyn

670 000 zł83 m² 8 054 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:425 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żeromskiego

Kostrzyn,wielkopolskie

649 000 zł115 m² 5 663,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:404 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kostrzyn

Kostrzyn,wielkopolskie

489 000 zł68 m² 7 224,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:195 m²

Polecam na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o pow. 68 m2 w kameralnej, nowoczesnej inwestycji położonej nieopodal Kostrzyna. 0% prowizji brak podatku pcc 2% zakup bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kostrzyn

Kostrzyn,wielkopolskie

595 000 zł136 m² 4 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:304 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kostrzyn

Kostrzyn,wielkopolskie

595 000 zł136 m² 4 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:304 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żeromskiego

Kostrzyn,wielkopolskie

595 000 zł115 m² 5 191,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:404 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żeromskiego

Kostrzyn,wielkopolskie

595 000 zł115 m² 5 191,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:404 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kostrzyn

Kostrzyn,wielkopolskie

595 000 zł136 m² 4 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:304 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kostrzyn

Kostrzyn,wielkopolskie

595 000 zł136 m² 4 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:304 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żeromskiego

Kostrzyn,wielkopolskie

595 000 zł115 m² 5 191,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:404 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kostrzyn

Kostrzyn,wielkopolskie

595 000 zł136 m² 4 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:304 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żeromskiego

Kostrzyn,wielkopolskie

595 000 zł115 m² 5 191,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:404 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żeromskiego

Kostrzyn,wielkopolskie

595 000 zł115 m² 5 191,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:404 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kostrzyn

Kostrzyn,wielkopolskie

595 000 zł136 m² 4 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:304 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Polna

Kostrzyn,wielkopolskie

489 000 zł68 m² 7 224,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:130 m²

Na sprzedaż szeregowiec w okolicach Kostrzyna! uwaga cena promocyjna! - zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji - 0% podatku pcc W sprzedaży cała inwestycja W cenie mieszkania dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kostrzyn

Kostrzyn,wielkopolskie

449 000 zł68 m² 6 633,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:130 m²

Na sprzedaż szeregowiec w okolicach Kostrzyna! uwaga cena promocyjna! - zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji - 0% podatku pcc Polecamy czteropokojowy szereg na powstającym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kostrzyn

Kostrzyn,wielkopolskie

485 000 zł74 m² 6 515,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:135 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Fiołkowa

Kostrzyn,wielkopolskie

820 000 zł103 m² 7 961,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:731 m²

Marzysz o dużym domu z dużym, zielonym ogrodem? Szukasz miejsca, w którym znajdziesz spokój i będziesz cieszyć się życiem ze swoją rodziną? Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kostrzyn

Kostrzyn,wielkopolskie

720 000 zł126 m² 5 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:284 m²

Polecam wygodny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej z trzema dużymi sypialniami i przestronnym salonem połączonym z jasną kuchnią. Oddanie budynku do użytku w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Tulipanowa

Kostrzyn,wielkopolskie

879 000 zł183 m² 4 811,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Kupując z pośrednikiem: kupujesz bezpiecznie z ubezpieczeniem oc od transakcji. ( oprócz agentów nieruchomości pomagających w znalezieniu i zakupie nieruchomości, oddajemy Ci do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Tulipanowa

Kostrzyn,wielkopolskie

879 000 zł183 m² 4 811 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 137 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wyszyńskiego

Kostrzyn,wielkopolskie

897 000 zł169 m² 5 295,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:928 m²

Witam serdecznie, posiadam na sprzedaż przestronny dom w zabudowie wolnostojącej z w pełni zagospodarowanym ogrodem zlokalizowany w Kostrzynie Wielkopolskim k. Poznania. Położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wyszyńskiego

Kostrzyn,wielkopolskie

897 000 zł169 m² 5 295,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:928 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kostrzyn

Kostrzyn,wielkopolskie

685 000 zł100 m² 6 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:403 m²

Pięknie wykończony, nowy dom w zabudowie bliźniaczej w Siekierkach Wielkich -to wspaniała alternatywa do mieszkania w Poznaniu! Dojazd trasą S11 sprawia, że szybko dostaniesz się do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wyszyńskiego

Kostrzyn,wielkopolskie

919 000 zł169 m² 5 425,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:928 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kostrzyn

Kostrzyn,wielkopolskie

514 000 zł115 m² 4 469,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:336 m²

Zapraszam do zakupu domu szeregowego w Tarnowie pod Kostrzyniem. nieruchomość została wybudowana na terenach sadów owocowych w sąsiedztwie łowiska i plaży dla mieszkańców osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kostrzyn,wielkopolskie

729 000 zł128 m² 5 695 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:284 m²

Dzień dobry, jeśli trafili Państwo na to ogłoszenie to oznacza, że szukają Państwo swojego nowego miejsca domu. To ważny moment w życiu, który wymaga wymiany informacji i indywidualnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kostrzyn

Kostrzyn,wielkopolskie

514 000 zł115 m² 4 469,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:336 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szymańskiego

Kostrzyn,wielkopolskie

719 000 zł90 m² 7 988,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:503 m²

-kupujący zwolniony z prowizji biura- na sprzedaż działka zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym w zabudowie wolnostojącej, budynkiem gospodarczym oraz budynkiem usługowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kostrzyn,wielkopolskie

729 000 zł128 m² 5 695 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:284 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kostrzyn

Kostrzyn,wielkopolskie

565 000 zł150 m² 3 766,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:594 m²

Prezentujemy na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni około 150 m2 w Kostrzynie, gmina Kostrzyn, powiat poznański. Dom położony jest na pięknie zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Andrzejewo

Kostrzyn,wielkopolskie

479 900 zł73 m² 6 582,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:248 m²

Polecam na sprzedaż piękny lokal w nowoczesnym szeregowcu, gotowy do zamieszkania! 0% prowizji! Marzysz o odrobinie spokoju, z dala od zgiełku miasta, ale jednocześnie z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Grabowa

Kostrzyn,wielkopolskie

719 000 zł120 m² 5 992 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:403 m²

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij